Γραμμικό Κρεμαστό LED 17W 3000K Μαύρο Stellar Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Stellar Γραμμικό Φωτιστικό Οροφής LED για εσωτερικούς χώρους, 19W, Μαύρο, 3000Κ 1461Lm, με δυνατότητα ρύθμισης ρύθμισης, IP20, ιδανικό για την διακόσμηση του σαλονιού σας.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Ισχύς | 17W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP 20 |
| Φωτεινότητα | 1355Lm |
| Υλικό | Χαλκός |
| Χρώμα | Μαύρο Χρώμιο |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Κατηγορία χρώματος φωτός | Θερμό/Warm |
| Διαστάσεις | L: 120 W: 8 H: 150 cm |
| Λειτουργία | Ρυθμιζόμενος φωτισμός Triac |









