Γραμμικό Κρεμαστό LED 19W 3000K Χρυσό Stellar Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Stellar Γραμμικό Φωτιστικό Οροφής LED για εσωτερικούς χώρους, 19W, Χρυσό, 3000Κ 1461Lm, με δυνατότητα ρύθμισης ρύθμισης, IP20, ιδανικό για την διακόσμηση του σαλονιού σας.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Ισχύς | 19W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP 20 |
| Φωτεινότητα | 1461Lm |
| Υλικό | Χαλκός |
| Χρώμα | Ματ ορείχαλκος Χρυσό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Κατηγορία χρώματος φωτός | Θερμό/Warm |
| Διαστάσεις | L: 120 W: 8 H: 170 cm |
| Λειτουργία | Ρυθμιζόμενος φωτισμός Triac |









