Κρεμαστό Φωτιστικό LED 41W 3000K Μαύρο Stellar Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 41W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP 20 |
| Φωτεινότητα | 3317Lm |
| Υλικό | Χαλκός |
| Χρώμα | Μαύρο Χρώμιο |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Κατηγορία χρώματος φωτός | Θερμό/Warm |
| Διαστάσεις | D:65 H:160cm |
| Λειτουργία | Ρυθμιζόμενος φωτισμός Triac |









