8/Φωτο LED 40W NORDIK Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 40 Watt |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1680Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Μαύρο Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 230 Volt |
| Διαστάσεις | L:100 H:110 cm |
Ρωτήστε μας για τιμή
| Ισχύς | 40 Watt |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1680Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Μαύρο Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 230 Volt |
| Διαστάσεις | L:100 H:110 cm |