6/Φωτο LED 28W NORDIK Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 28 Watt |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1200Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Μαύρο Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 230 Volt |
| Διαστάσεις | L:100 H:95 cm |
Ρωτήστε μας για τιμή
| Ισχύς | 28 Watt |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1200Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Μαύρο Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 230 Volt |
| Διαστάσεις | L:100 H:95 cm |