Κρεμαστό Φωτιστικό LED 20W 3000K Χρυσό Navi Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 20W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000 K |
| Βαθμός προστασίας | IP 20 |
| Φωτεινότητα | 2601Lm |
| Υλικό | Ορείχαλκος & Γυαλί |
| Χρώμα | Χρυσό & Καπνιστό Γκρι |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Κατηγορία χρώματος φωτός | Θερμό/Warm |
| Διαστάσεις | D:25.5 H:200cm |







