Κρεμαστό Φωτιστικό LED 110W 2700-6000K Μαύρο Motif Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 110W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700-6000K |
| Βαθμός προστασίας | IP 20 |
| Φωτεινότητα | 6160Lm |
| Υλικό | Αλουμίνιο & Ακρυλικό |
| Χρώμα | Αμμώδες Μαύρο |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 120 H: 250 cm 22 6.5 7.5 250 |
| Συμπεριλαμβάνει | Τηλεχειριστήριο |







