Πλαφονιέρα LED 37W Cantria Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Cantria πλαφονιέρα, σε μαύρο και χρυσό μέταλλο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 37W, IP20, 3000K, 2197.83Lm, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 37 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 2197.83Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Μαύρο, Ορείχαλκος Χρυσό Μέταλλο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D:50 H:5 cm |







