Φωτιστικό Τοίχου LED 10W ADEN Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 10 Watt |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 362Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Αμμώδες Mαύρο Aλουμίνιο |
| Τύπος | LED |
| Επιπλέον | CRI>90, Γωνία Δέσμης 120° |
| Ονομαστική τάση | 220-240V AC |
| Διαστάσεις | D: 1.5 W:6.5 H: 60 cm |








