Φωτιστικό Οροφής LED 58W Μαύρο Clea Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Clea φωτιστικό οροφής, αμμώδες μαύρο αλουμίνιο και ακρυλικό, με μοντέρνο σχέδιο, για εσωτερικούς χώρους, LED, 58W, 2700-3500-5000K, 3455Lm , IP20, με ρυθμιζόμενο φωτισμό triac, ιδανικό για την διακόσμηση του σαλονιού σας.
| Ισχύς | 58 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 2700-3500-5000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 3455 Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Αμμώδες Mαύρο Aλουμίνιο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 100 W: 50.7 H: 8.5 cm |
- Περιλαμβάνεται Τηλεχειριστήριο






