Φωτιστικό Οροφής LED 55W Μαύρο Bilbao Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Bilbao φωτιστικό οροφής, σε ματ μαύρο αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους, 55W , IP20 ,3000K , 2600Lm , ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 55 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 2600Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Ματ Μαύρο Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 90 W: 67 H: 9 cm |






