Φωτιστικό Οροφής LED 42W Λευκό Bilbao Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Bilbao φωτιστικό οροφής, σε ματ λευκό αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους, 42W , IP20 ,3000K , 1974Lm , ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 42 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1974Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Ματ Λευκό Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 56 W: 56 H: 8.5 cm |








