Φωτιστικό Οροφής LED 25W Μαύρο Bilbao Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Bilbao φωτιστικό οροφής, σε ματ μαύρο αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους, 25W , IP20 ,3000K , 1175Lm, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 25 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1175Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Ματ Μαύρο Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 46 W: 46 H: 6.5 cm |







