Ράγα LED 53W Palencia Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Palencia κρεμαστό πεντάφωτο φωτιστικό σε ράγα, σε ορείχαλκο χρυσό αλουμινίου και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 53W , IP20 ,3000K , 1967Lm , ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 53 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1967Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Ορείχαλκος Χρυσός Αλουμινίου & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 107 W: 15 H: 150 cm |






