Πολύφωτο LED 40W Μαύρο ELETTRA Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 40 Watt |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1760 Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Αμμώδες μαύρο αλουμίνιο |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 40 H: 100 cm |
- Triac με δυνατότητα ρύθμισης φωτεινότητας.







