Πολύφωτο LED 26W Χρυσό Trimle Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Trimle κρεμαστό πολύφωτο φωτιστικό, βουρτσισμένο χρυσό αλουμίνιο και ακρυλικό, σε σχήμα ράβδους, για εσωτερικούς χώρους, 26W , IP20 ,3000K , 1861Lm , με δυνατότητα ρύθμισης φωτισμού triac ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 26 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 1861Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Βουρτσισμένο Χρυσό Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D:50 H:220 cm |









