Μονόφωτο LED 11W Λευκό Palencia Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Palencia κρεμαστό μονόφωτο φωτιστικό, σε ματ λευκό αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 11W , IP20 ,3000K , 414Lm , ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 11 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 414Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Ματ Λευκό Αλουμίνιο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 15 H: 120 cm |









