Κρεμαστό Φωτιστικό LED 75W Agos Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Agos κρεμαστό πολύφωτο φωτιστικό, σε χρυσό αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 75W, IP20, 3000K, 2947Lm, με δυνατότητα ρύθμισης φωτισμού, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 75 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 2947Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Χρυσό Αλουμίνιο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 60 H: 150 cm |










