Κρεμαστό Φωτιστικό LED 59W Clea Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Clea κρεμαστό φωτιστικό, αμμώδες μαύρο αλουμίνιο και ακρυλικό, με μοντέρνο σχέδιο, για εσωτερικούς χώρους, LED, 59W, 2700-3500-5000K, 2129Lm , IP20, με ρυθμιζόμενο φωτισμό triac, ιδανικό για την διακόσμηση του σαλονιού σας.
| Ισχύς | 59 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 2700-3500-5000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 2129 Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Αμμώδες Mαύρο Aλουμίνιο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 80 W: 38 H: 120 cm |
- Περιλαμβάνεται Τηλεχειριστήριο








