Κρεμαστό Φωτιστικό LED 58W Λευκό CUPPE Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Cuppe κρεμαστό φωτιστικό, αμμώδες λευκό αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους, 58W , IP20 ,3000K , 3360lm , με δυνατότητα ρύθμισης φωτισμού ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 58 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 3360lm |
| Υλικό & Χρώμα | Αμμώδες Λευκό Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 120 W: 35 H: 200 cm |










