Κρεμαστό Φωτιστικό LED 47W Χρώμιο Aurelia Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Aurelia κρεμαστό φωτιστικό, σε χρώμιο μέταλλο, κρυστάλλους, για εσωτερικούς χώρους. 47W, IP20, 3500K, 4895Lm, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 47 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3500K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 4895Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Χρώμιο Μέταλλο & Κρύσταλλο |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 80 H: 150 cm |







