Κρεμαστό Φωτιστικό LED 45W Χρυσό CELIA Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
CELIA κρεμαστό φωτιστικό, σε γυαλί opal και σώμα από σατινέ χρυσό αλουμίνιο, για εσωτερικούς χώρους. 45W, IP20, 3000K, 2660Lm, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 45 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 2660Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Γυαλί Opal, Σατινέ Χρυσό Αλουμίνιο |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 100 W: 64 H: 120 cm |







