Κρεμαστό Φωτιστικό LED 3W Χρυσό Trimle Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Trimle κρεμαστό φωτιστικό, αμμώδες χρυσό αλουμίνιο και ακρυλικό, σε σχήμα ράβδους, για εσωτερικούς χώρους, 3W , IP20 ,3000K , 260Lm , ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 3 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 260Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Χρυσό Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 2.5 H1: 70 H2: 224.5 cm |









