Κρεμαστό Φωτιστικό LED 33W Cantria Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Cantria κρεμαστό φωτιστικό, σε μαύρο και χρυσό μέταλλο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 33W, IP20, 3000K, 4580.17Lm , ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 33 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 4580.17Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Μαύρο, Ορείχαλκος Χρυσό Μέταλλο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D:60 H:150 cm |








