Κρεμαστό Φωτιστικό LED 12W GEA Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Gea κρεμαστό φωτιστικό, αμμώδες μαύρο αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους, 12W , IP20 ,3000K ,840Lm, με δυνατότητα ρύθμισης φωτισμού touch ιδανικό για την διακόσμηση του υπνοδωματίου σας.
| Ισχύς | 12 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 840Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Αμμώδες Μαύρο Αλουμίνιο και Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 17.5 H: 180 cm |








