Κρεμαστό Φωτιστικό LED 11W H:38 Wiro Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Wiro κρεμαστό φωτιστικό, σε μαύρο αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 11W, IP20, 3000K, 770Lm , ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 33 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 770Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Αμμώδες Μαύρο Αλουμίνιο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 10 W: 1 H1: 38 H2: 150 cm |






