Κρεμαστό Φωτιστικό LED 10W D:12 Neutron Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Neutron κρεμαστό φωτιστικό, σε χρυσό αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 10W, IP20, 3000K, 733Lm, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 10 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 733Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Χρυσό Αλουμίνιο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 12 H: 150 cm |










