Επιτραπέζιο Φωτιστικό LED 16W 3000K Χρυσό Stellar Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 16W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP 20 |
| Φωτεινότητα | 1092Lm |
| Υλικό | Χαλκός |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Κατηγορία χρώματος φωτός | Θερμό/Warm |
| Διαστάσεις | D: 30 W: 30 H: 45 cm |
| Λειτουργία | Ρυθμιζόμενος φωτισμός Αφής |
| Μέγεθος Καλωδίου | 215 cm |






