Επιδαπέδιο Φωτιστικό LED 17W 3000K Μαύρο Stellar Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 17W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP 20 |
| Φωτεινότητα | 1266Lm |
| Υλικό | Χαλκός |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Κατηγορία χρώματος φωτός | Θερμό/Warm |
| Διαστάσεις | D: 40 W: 40 H: 140 cm |
| Λειτουργία | Ρυθμιζόμενος φωτισμός Αφής |
| Μέγεθος Καλωδίου | 215 cm |









