Απλίκα Τοίχου LED 11W 3000K Χρυσό Stellar Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
| Ισχύς | 11W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP 20 |
| Φωτεινότητα | 807Lm |
| Υλικό | Χαλκός |
| Χρώμα | Ματ Ορείχαλκος Χρυσό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Κατηγορία χρώματος φωτός | Θερμό/Warm |
| Διαστάσεις | L: 67 W: 10 H: 20 cm |
| Λειτουργία | Ρυθμιζόμενος φωτισμός Triac |








