Κρεμαστό Φωτιστικό LED 98W Cantria Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Cantria κρεμαστό φωτιστικό, σε μαύρο και χρυσό μέταλλο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 98W, IP20, 3000K, 11787.28Lm, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 98 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 11787.28Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Μαύρο, Ορείχαλκος Χρυσό Μέταλλο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D1:60 D2:80 H:150 cm |








