Κρεμαστό Φωτιστικό LED 40W D:60 Χρώμιο Aurelia Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Aurelia κρεμαστό φωτιστικό, σε χρώμιο μέταλλο, κρυστάλλους, για εσωτερικούς χώρους. 40W, IP20, 3500K, 4647Lm, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 40 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3500K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 4647Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Χρώμιο Μέταλλο & Κρύσταλλο |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 60 H: 150 cm |







