Κρεμαστό Φωτιστικό LED 34W CERELIA Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
CERELIA κρεμαστό φωτιστικό, σε ορείχαλκο χρυσό μέταλλο και σωλήνας σιλικόνης από πλεγμένο ίνες, για εσωτερικούς χώρους.34W , IP20 ,3000K ,2271Lm , ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 34 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 2271Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Ορείχαλκος Χρυσός Μέταλλο & Σωλήνας Σιλικόνης από Πλεγμένο Ίνες |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | D: 60 H: 120 cm |










