Πολύφωτο Φωτιστικό LED 59W Neutron Nova Luce
Ρωτήστε μας για τιμή
Περιγραφή
Neutron κρεμαστό πολύφωτο φωτιστικό, σε χρυσό αλουμίνιο και ακρυλικό, για εσωτερικούς χώρους. 59W, IP20, 3000K, 3687Lm, ιδανικό για την διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Ισχύς | 59 Watt |
| Θερμοκρασία Φωτός | 3000K |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Φωτεινότητα | 3687Lm |
| Υλικό & Χρώμα | Χρυσό Αλουμίνιο & Ακρυλικό |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική τάση | 220-240V |
| Διαστάσεις | L: 109 W:20 H: 200 cm |








